tel.: 604 939 844

Další tipy

Zdraví

Soukromé zdravotnické zařízení Caremedico v pražském Karlíně nabízí bezbolestnou stomatologii, kterou uvítají hlavně děti (viz dětská stomatologie) nebo kvalitně vybavené gynekologické ordinace, kde se Vám budou věnovat profesionálové, kteří vždy kladou důraz na maximální soukromí a individuální potřeby klientek.

Elektronika a elektrická zařízení

Do této sekce spadá vše, co má něco společného s elektronikou. Zatím zde uvedeme jednu společnost. Jde o portál tisknu.cz, který kromě tiskařských prací nabízí i základní informace z oboru, zjistit tak můžete například to, co to je ofsetový tisk. Po vytištění můžete využít služeb centra výseku Kastner.

Kultura a zábava

Jako první v sekci "kultura a zábava" Vám přinášíme tip na portál o zajímavých místech a klubech v Praze PragueGuide.eu. Další je pak zajímavá Říčanská galerie kotelna, která nabízí i aukce obrazů.
Tradiční čínská medicína

Pro děti

Pro Vaše děti máme také pár tipů. Každý kdo má děti určitě chodí na dětská hřiště a jedny z nejlepších pro Vás staví firma Hags Praha. Další tip je elektronický obchod CatoonLand. Jak název napovídá jde o e-shop s dětským oblečením, potřebami a hračkami s pohádkovými motivy. Většinou jde o takové pohádky jako Auta, Popelka, Sněhurka, Medvídek Pú a další.

Ostatní tipy


3D frézování CNC
Nápoje a potraviny pro firmy a kanceláře
Fotobanka zdrama